Logo Bel Paese i/lub logo Bel Paese - SZYBKO I PYSZNIE jest oficjalnym znakiem rozpoznawczym pizzerii Bel Paese.

Uprzejmie informujemy, że wytwarzane przez nas posiłki zawierają produkty, które mogą wywołać alergie np: owoce morza, owoce, pomidory, przyprawy, mąka, tabasco, jalapeno, ser żółty, soja, olej, mleko, orzechy. Żaden z naszych posiłków nie jest serwowany jako danie wegetariańskie. Produkty seropodobne (Grande Pizza, Kaszkawał Plus, Do Pizzy, Pasłęk Do Pizzy, Cheddar Plus), bądź okrawy sera Holenderskiego lub Mozzarella Galbani. W przypadku wątpliwości personel pizzerii Bel Paese udzieli Państwu wszelkich informacji.

Pracownicy Bel Paese biorący udział w dostawie posiłków mają przy sobie tylko 10 zł.

Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Niniejsza oferta, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aktualny cennik oraz informacje o alergenach znajdują się na stronie internetowej: www.belpaese.com.pl. Informacje dostępne są w wersji drukowanej w siedzibie każdej Pizzerii Bel Paese.

Niniejsza strona internetowa/witryna (www.belpaese.com.pl) ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u prawnych właścicieli Pizzerii Bel Paese. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym informacje o cenach, nie stanowią zapewnienia. Składniki produktów mogą ulec zmianie.

Cała zawartość niniejszej witryny chroniona jest prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Wszelkie znaki towarowe, logo, znaki usługowe, zawarte w niniejszej witrynie zdjęcia i grafiki stanowią własność prawnych podmiotów, które są odpowiedzialne za tworzenie treści graficznych oraz tekstowych. Ich używanie, kopiowanie i/lub rozpowszechnianie bez uprzedniej zgody właściwego podmiotu jest niedozwolone.

Ograniczenie odpowiedzialności właściciela witryny www.belpaese.com.pl
Właściciel witryny wyklucza odpowiedzialność za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron/witryn internetowych, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

Logo Bel Paese i Logo Bel Paese SZYBKO I PYSZNIE to oficjalne znaki rozpoznawcze Pizzerii Bel Paese.